Καλώς ήρθατε στο music training forum!

Υπενθυμίζουμε στα μέλη μας (νέα και παλιά) ότι δεν επιτρέπονται οι αντιγραφές και επικολλήσεις κειμένων από άλλες ιστοσελίδες. Τα κείμενα πρέπει να είναι πρωτότυπα (δηλαδή δικά σας) και να μην τα έχετε αναρτήσει ήδη στο Ιντερνετ (σε άλλη ή άλλες ιστοσελίδες, blog, forum κλπ)


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Καλώς ήρθατε στο music training forum!

Υπενθυμίζουμε στα μέλη μας (νέα και παλιά) ότι δεν επιτρέπονται οι αντιγραφές και επικολλήσεις κειμένων από άλλες ιστοσελίδες. Τα κείμενα πρέπει να είναι πρωτότυπα (δηλαδή δικά σας) και να μην τα έχετε αναρτήσει ήδη στο Ιντερνετ (σε άλλη ή άλλες ιστοσελίδες, blog, forum κλπ)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Θεατρικό παιχνίδι: Μαθαίνουμε παίζοντας

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Θεατρικό παιχνίδι: Μαθαίνουμε παίζοντας Empty Απ: Θεατρικό παιχνίδι: Μαθαίνουμε παίζοντας

Δημοσίευση από LeX Κυρ 09 Ιαν 2011, 22:31

Εμένα πάλι μου είχε μείνει τραύμα από θεατρική παράσταση στο δημοτικό. Ο ρόλος μου ήταν πολύ απλός.. Έπρεπε να μεταφέρω τα μελομακάρονα (χριστουγεννιάτικη εορτή γαρ) και να πω "Καλά χριστούγεννα"
Αντ' αυτού μεταφέροντας τα, σκόνταψα, έπεσαν όλα τα γλυκά κάτω και είπα "γαμώτο"...
παρόλα αυτά όμως θυμάμαι από τις πρόβες και μόνο, πόσο ωραία περνούσα και πόσο πολύ είχα δεθεί με τους συμμαθητές μου...Θεωρώ μουσική και θέατρο είναι απαραίτητα στην εκπαίδευση ενός παιδιού!
LeX
LeX
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ

Αριθμός μηνυμάτων : 413
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θεατρικό παιχνίδι: Μαθαίνουμε παίζοντας Empty Απ: Θεατρικό παιχνίδι: Μαθαίνουμε παίζοντας

Δημοσίευση από Aria Δευ 10 Ιαν 2011, 13:48

LeX έγραψε:Εμένα πάλι μου είχε μείνει τραύμα από θεατρική παράσταση στο δημοτικό. Ο ρόλος μου ήταν πολύ απλός.. Έπρεπε να μεταφέρω τα μελομακάρονα (χριστουγεννιάτικη εορτή γαρ) και να πω "Καλά χριστούγεννα"
Αντ' αυτού μεταφέροντας τα, σκόνταψα, έπεσαν όλα τα γλυκά κάτω και είπα "γαμώτο"...
παρόλα αυτά όμως θυμάμαι από τις πρόβες και μόνο, πόσο ωραία περνούσα και πόσο πολύ είχα δεθεί με τους συμμαθητές μου...Θεωρώ μουσική και θέατρο είναι απαραίτητα στην εκπαίδευση ενός παιδιού!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΞΙΣΟΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΜΑΔΙΚΑ.......ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΟΝΤΑΦΤΟΥΝ!!!!!! Very Happy

Aria
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θεατρικό παιχνίδι: Μαθαίνουμε παίζοντας Empty Απ: Θεατρικό παιχνίδι: Μαθαίνουμε παίζοντας

Δημοσίευση από ΑΓΛΑΙΑ Δευ 10 Ιαν 2011, 17:19

Aria έγραψε:
LeX έγραψε:Εμένα πάλι μου είχε μείνει τραύμα από θεατρική παράσταση στο δημοτικό. Ο ρόλος μου ήταν πολύ απλός.. Έπρεπε να μεταφέρω τα μελομακάρονα (χριστουγεννιάτικη εορτή γαρ) και να πω "Καλά χριστούγεννα"
Αντ' αυτού μεταφέροντας τα, σκόνταψα, έπεσαν όλα τα γλυκά κάτω και είπα "γαμώτο"...
παρόλα αυτά όμως θυμάμαι από τις πρόβες και μόνο, πόσο ωραία περνούσα και πόσο πολύ είχα δεθεί με τους συμμαθητές μου...Θεωρώ μουσική και θέατρο είναι απαραίτητα στην εκπαίδευση ενός παιδιού!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΞΙΣΟΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΜΑΔΙΚΑ.......ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΟΝΤΑΦΤΟΥΝ!!!!!! Very Happy

Ηθοποιός σημαίνει φως.....φυσικά είναι σημαντικό και το θεατρο στη ζωή του παιδιού...συνεργάζεται και μαθαίνει να μη ντρέπεται....να κάνει διάλογο και να αναπτυσει τη φαντασία.....Βοηθά τα παιδιά που είναι ντροπαλά να εξωτερικεύσουν τα θέλω τους και τις επιθυμίες τους...
ΑΓΛΑΙΑ
ΑΓΛΑΙΑ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ

Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θεατρικό παιχνίδι: Μαθαίνουμε παίζοντας Empty Απ: Θεατρικό παιχνίδι: Μαθαίνουμε παίζοντας

Δημοσίευση από SXB-PARIS Πεμ 13 Ιαν 2011, 15:41

Aria έγραψε:
LeX έγραψε:Εμένα πάλι μου είχε μείνει τραύμα από θεατρική παράσταση στο δημοτικό. Ο ρόλος μου ήταν πολύ απλός.. Έπρεπε να μεταφέρω τα μελομακάρονα (χριστουγεννιάτικη εορτή γαρ) και να πω "Καλά χριστούγεννα"
Αντ' αυτού μεταφέροντας τα, σκόνταψα, έπεσαν όλα τα γλυκά κάτω και είπα "γαμώτο"...
παρόλα αυτά όμως θυμάμαι από τις πρόβες και μόνο, πόσο ωραία περνούσα και πόσο πολύ είχα δεθεί με τους συμμαθητές μου...Θεωρώ μουσική και θέατρο είναι απαραίτητα στην εκπαίδευση ενός παιδιού!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΞΙΣΟΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΜΑΔΙΚΑ.......ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΟΝΤΑΦΤΟΥΝ!!!!!! Very Happy

ena3ei alla oxi kai na sou meinei kai travma
SXB-PARIS
SXB-PARIS
4 αστέρια μέλους (στις 50 δημοσιεύσεις γίνεσαι Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ)
4 αστέρια μέλους (στις 50 δημοσιεύσεις γίνεσαι Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ)

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θεατρικό παιχνίδι: Μαθαίνουμε παίζοντας Empty Απ: Θεατρικό παιχνίδι: Μαθαίνουμε παίζοντας

Δημοσίευση από LeX Τετ 16 Φεβ 2011, 21:18

Φίλε Πάρι, μην με "βλέπεις" έτσι..κατά βάθος, είμαι πολύ ευαίσθητος! lol!
LeX
LeX
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ

Αριθμός μηνυμάτων : 413
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θεατρικό παιχνίδι: Μαθαίνουμε παίζοντας Empty Απ: Θεατρικό παιχνίδι: Μαθαίνουμε παίζοντας

Δημοσίευση από ΑΓΛΑΙΑ Πεμ 17 Φεβ 2011, 17:22

LeX έγραψε:Φίλε Πάρι, μην με "βλέπεις" έτσι..κατά βάθος, είμαι πολύ ευαίσθητος! lol!

ολα τα παρθενακια ειναι ευαισθητα...!!!
ΑΓΛΑΙΑ
ΑΓΛΑΙΑ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ

Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θεατρικό παιχνίδι: Μαθαίνουμε παίζοντας Empty Απ: Θεατρικό παιχνίδι: Μαθαίνουμε παίζοντας

Δημοσίευση από LeX Πεμ 17 Φεβ 2011, 19:53

Πες τα ρε Αγλαίτσα...
LeX
LeX
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ

Αριθμός μηνυμάτων : 413
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θεατρικό παιχνίδι: Μαθαίνουμε παίζοντας Empty Απ: Θεατρικό παιχνίδι: Μαθαίνουμε παίζοντας

Δημοσίευση από ΑΓΛΑΙΑ Πεμ 17 Φεβ 2011, 20:39

[quote="LeX"]Πες τα ρε Αγλαίτσα...[/quo


κρύβεις έναν εν δυνάμει καλλιτέχνη μέσα σου....καιρος να τον βγάλεις προς τα εξω!!!!
ΑΓΛΑΙΑ
ΑΓΛΑΙΑ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ

Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης