Καλώς ήρθατε στο music training forum!

Υπενθυμίζουμε στα μέλη μας (νέα και παλιά) ότι δεν επιτρέπονται οι αντιγραφές και επικολλήσεις κειμένων από άλλες ιστοσελίδες. Τα κείμενα πρέπει να είναι πρωτότυπα (δηλαδή δικά σας) και να μην τα έχετε αναρτήσει ήδη στο Ιντερνετ (σε άλλη ή άλλες ιστοσελίδες, blog, forum κλπ)


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Καλώς ήρθατε στο music training forum!

Υπενθυμίζουμε στα μέλη μας (νέα και παλιά) ότι δεν επιτρέπονται οι αντιγραφές και επικολλήσεις κειμένων από άλλες ιστοσελίδες. Τα κείμενα πρέπει να είναι πρωτότυπα (δηλαδή δικά σας) και να μην τα έχετε αναρτήσει ήδη στο Ιντερνετ (σε άλλη ή άλλες ιστοσελίδες, blog, forum κλπ)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΑΙ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

+3
LeX
SXEL
Aria
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΑΙ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Empty ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΑΙ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Δημοσίευση από Aria Πεμ 15 Μαρ 2012, 13:18

Στισ 19 και 20 Μαρτίου στις 20:30 μ.μ.ο Γιάννης Κότσιρας και η Εστουδιαντίνα του Βόλου,θα παρουσιάσουν μια μοναδική παράσταση με θέμα τα τραγούδια της Σμύρνης.Σίγουρα θα είναι μια εξαιρετική δουλειά,που αξίζει να παρακολουθήσει κανείς.

Aria
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΑΙ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Empty Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΑΙ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Δημοσίευση από SXEL Πεμ 15 Μαρ 2012, 13:25

Ο Κοτσιρας ειναι ενας καλλιτεχνης που προσεχει παντα τις δουλειές του.. Σιγουρα μια πολυ καλη προταση, κριμα που ειναι καθημερινη..
SXEL
SXEL
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ

Αριθμός μηνυμάτων : 270
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΑΙ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Empty Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΑΙ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Δημοσίευση από LeX Πεμ 15 Μαρ 2012, 17:32

Aria έγραψε:Στισ 19 και 20 Μαρτίου στις 20:30 μ.μ.ο Γιάννης Κότσιρας και η Εστουδιαντίνα του Βόλου,θα παρουσιάσουν μια μοναδική παράσταση με θέμα τα τραγούδια της Σμύρνης.Σίγουρα θα είναι μια εξαιρετική δουλειά,που αξίζει να παρακολουθήσει κανείς.

Μίλα με την Μαρίνα...και εκείνη έκανε post για τον Κότσιρα... Δες μήπως πάτε μαζί!
LeX
LeX
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ

Αριθμός μηνυμάτων : 413
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΑΙ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Empty Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΑΙ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Δημοσίευση από boulema Πεμ 15 Μαρ 2012, 21:15

Ο Κότσιρας είναι καλός αλλά μέχρι εκεί.Δεν είναι καμία φωνάρα,αλλά όντως οι δουλειές του είναι σοβαρές και έχει θετική αύρα όταν τραγουδάει.Για την Εστουδιαντίνα τα λόγια είναι περιττά...Απλά σούπερ!!Με τις δικές μου μουσικές υποχρεώσεις έχω χάσει όλες τις καλές παραστάσεις....

boulema
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ

Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΑΙ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Empty Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΑΙ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Δημοσίευση από mia kapoia Παρ 16 Μαρ 2012, 11:11

Ε, λοιπόν, Boulema έχεις πολύ ορθή άποψη, προφανώς γιατί είναι ίδια με τη δική μου!!!!!!
mia kapoia
mia kapoia
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ

Αριθμός μηνυμάτων : 309
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΑΙ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Empty Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΑΙ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Δημοσίευση από olgaflowers Παρ 16 Μαρ 2012, 16:22

και εγω μαζι σας παιδια συμφωνω και επαυξανω !
olgaflowers
olgaflowers
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΑΙ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Empty Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΑΙ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Δημοσίευση από marina Τετ 21 Μαρ 2012, 10:36

LeX έγραψε:
Aria έγραψε:Στισ 19 και 20 Μαρτίου στις 20:30 μ.μ.ο Γιάννης Κότσιρας και η Εστουδιαντίνα του Βόλου,θα παρουσιάσουν μια μοναδική παράσταση με θέμα τα τραγούδια της Σμύρνης.Σίγουρα θα είναι μια εξαιρετική δουλειά,που αξίζει να παρακολουθήσει κανείς.

Μίλα με την Μαρίνα...και εκείνη έκανε post για τον Κότσιρα... Δες μήπως πάτε μαζί!

Εγώ πήγα!!!

marina
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ

Αριθμός μηνυμάτων : 77
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2011
Ηλικία : 38

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΑΙ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Empty Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΚΑΙ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Δημοσίευση από marina Σαβ 24 Μαρ 2012, 18:09

Θα σχολιάσω λίγο την παράσταση. Η Εστουδιαντίνα ήταν καταπληκτική. Δεν τους είχα ξανακούσει, αν και τους είχα ακουστά, γιατί δεν είναι το παραδοσιακό τραγούδι η πρώτη μου επιλογή στη μουσική. Θεωρώ ότι είναι δύσκολο να ενορχηστρώσεις τέτοιες περιπτώσεις - πιάνω, βιολί, κρουστά, τρομπέτα, μπάσο, ακορντεόν, μπουζούκι/λαούτο, κιθάρα, σαντούρι, κανονάκι. Έχω ακούσει και τους "Λωξάνδρα" και νομίζω πως αυτοί, ως μια μικρή παραδοσιακή ορχήστρα, είχαν πιο γλυκό ήχο. Ίσως θα ταίριαζαν περισσότερο στο στυλ του Κότσιρα - καλά πρέπει να ακούσετε με τι γλύκα λέει το "Γελεκάκι"! Το κανονάκι πάντως σκίζει ως όργανο!

marina
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ

Αριθμός μηνυμάτων : 77
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2011
Ηλικία : 38

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης