Καλώς ήρθατε στο music training forum!

Υπενθυμίζουμε στα μέλη μας (νέα και παλιά) ότι δεν επιτρέπονται οι αντιγραφές και επικολλήσεις κειμένων από άλλες ιστοσελίδες. Τα κείμενα πρέπει να είναι πρωτότυπα (δηλαδή δικά σας) και να μην τα έχετε αναρτήσει ήδη στο Ιντερνετ (σε άλλη ή άλλες ιστοσελίδες, blog, forum κλπ)


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Καλώς ήρθατε στο music training forum!

Υπενθυμίζουμε στα μέλη μας (νέα και παλιά) ότι δεν επιτρέπονται οι αντιγραφές και επικολλήσεις κειμένων από άλλες ιστοσελίδες. Τα κείμενα πρέπει να είναι πρωτότυπα (δηλαδή δικά σας) και να μην τα έχετε αναρτήσει ήδη στο Ιντερνετ (σε άλλη ή άλλες ιστοσελίδες, blog, forum κλπ)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ Empty ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ

Δημοσίευση από anonimos Τρι 10 Μάης 2011, 17:48

ΤΙ ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ. ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ Very Happy Surprised lol!

anonimos
1 αστέρι μέλους (στις 20 δημοσιεύσεις παίρνεις 2 αστέρια)
1 αστέρι μέλους (στις 20 δημοσιεύσεις παίρνεις 2 αστέρια)

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ Empty Απ: ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ

Δημοσίευση από boulema Τρι 27 Δεκ 2011, 20:10

Μπουζούκι!!Το λαϊκό όργανο που μιλάει στην καρδιά του Έλληνα!!Το εντυπωσιακό στην περίπτωση μου είναι πως χωρίς να υπάρχει καλλιτεχνική φλέβα στην οικογένεια και γενικά στο κοντινό σόι,ασχολήθηκα με την μουσική!!Η αλήθεια είναι πως ο μεγάλος αδερφός,επηρεασμένος από τα ρόκ ακούσματα του,είχε πάρει μία κλασική κιθάρα και κάτι προσπαθούσε να γρατζουνίσει.Την έπιανα κι εγώ αλλά προσπαθούσα να παίξω την Φραγκοσυριανή και το ζειμπέκικο της Ευδοκίας!!Οπότε κάποια στιγμή βλέποντας κάτι ο πατέρας σε μένα(είμαι και ψώνιο!!)μου έκανε έκπληξη ένα μπουζούκι και κατευθείαν δάσκαλο στο σπίτι!Έτσι λοιπόν απο τα 15 μου ξεκίνησα να παίζω αυτό το όμορφο όργανο που ...ποιός να το φανταζόταν τότε....απο αυτό αυτή τη στιγμή που μιλάμε επιβιώνω!!

boulema
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ
Επίτιμο Μέλος του Φόρουμ

Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης